2. kolo kontrolního závodu reprezentace

V sobotu 21. května se na střelnici Dukly Plzeň konalo 2. kolo kontrolního závodu reprezentace Českého střeleckého svazu.    

V sobotu 21. května se na střelnici Dukly Plzeň konalo 2. kolo kontrolního závodu reprezentace Českého střeleckého svazu.                        S nejlepšími "pistoláři" startovalo i osm hendikepovaných střelců kategorie SH1, kteří nastoupili ve dvou disciplínách. Vzduchová pistole 60
(P1) a Sportovní pistole 30+30 (P3). Startovalo se pistolí na 60 ran, ve které závodilo všech osm parastřelců kategorie SH1. Nejlepšího nástřelu dosáhl Jiří Němec s 554 body z klubu SSK Borek, druhý skončil Jakub Kosek s 542 body z klubu SSK Elán Olomouc a na třetím místě se umístil Václav Vilímek z 528 body z klubu SSK Gunshot - SK Moravia. Je třeba podotknout, že výborný výsledek Václava naznačuje možné zařazení do A reprezentačního týmu ČR. V druhé disciplíně, tzv. „sportce" - pistole 30+30, startovali pouze dva střelci SH1. Jakub Kosek nastřílel 570 bodů a František Konečný 518 bodů.Těšíme se na třetí kolo KZR, které se bude konat 5 – 7. srpna.
Sportovní střelbě zdar!