Kalendář závodů 2023

Velká cena ČR v paratrapu Brno

Otevřený závod v paratrapu pro začínající, pokročilé a výkonnostní střelce z ČR i zahraničí. Závod se uskuteční pro kategorie PT1, PT2, PT3 a OPEN. Start není podmíněn platnou licení IPC. Závod je určen pro střelce, kteří budou mezinárodní zdravotní klasifikace teprve absolvovat, ale je u nich předpoklad zařazení do stávajících kategorií dle zdravotních klasifikací IPC.

Grand Prix ČR v pistolových disciplínách Plzeň

Společný závod střelců v pistolových disciplínách ve všech výkonostních úrovních. Závod je určen pro střelce, kteří budou mezinárodní zdravotní klasifikace teprve absolvovat, ale je u nich předpoklad zařazení do stávajících kategorií dle zdravotních klasifikací IPC.

Mistrovství ČR ve zvukové střelbě Ostrava

Závod  ve zvukové střelbě pro začínající nevidomé střelce. Závod je určen pro střelce, kteří budou mezinárodní zdravotní klasifikace teprve absolvovat, ale je u nich předpoklad zařazení do stávajících kategorií dle zdravotních klasifikací IPC.

Závod týmů v olympijském trapu Brno

Závod paratrapu ve formátu "zdravý + hendikepovaný" pro začínající, pokročilé a výkonnostní  střelce z ČR i zahraničí. Do společných týmů budou vždy nasazeni "zdraví" reprezentanti ČR v olympijském trapu z juniorské, dorostenecké a seniorské kategorie společně s reprezentantem ČR v paratrapu. Jedná se o první společný závod v rámci sportovní inkluze. Z přidělených finančních prostředků budou hrazeny pouze náklady na střelce s postižením.

Český pohár v paratrapu

Závody v paratrapu pro začínající, pokročilé a výkonnostní střelce, které se uskuteční pro kategorie PT1, PT2 a PT3.

1. kolo - Popice

2. kolo - Brno

3. kolo - České Budějovice

4. kolo - Brno

5. kolo - Sudice

Mezinárodní mistrovství ČR v paratrapu

Mezinárodní mistrovství ČR v paratrapu proběhne jako vrcholný závod ZPS na brněnské střelnici pro olympijské disciplíny skeet a trap.

 

 

 

 

 

 

 

V systému nyní nejsou žádné aktuality.

arrow_forwardDalší stránky v nabídce o nás