Parafest Ostrava

Tým CZDSA složený z pistolových, puškových a brokových lektorů se účastnil nultého ročníku ostravského Parafestu. Tři dny sportu, kultury, soutěží a velmi přátelské atmosféry. Všichni návštěvníci si měli možnost vyzkoušet  mnoho různých sportovních disciplín, netradičně z pohledu hendikepovaných sportovců. Ne vždy má člověk příležitost zahrát si třeba parahokej, paravolejbal či parabasketbal nebo házet oštěpem z invalidního vozíku. Za střelce můžeme zodpovědně konstatovat, že jedním z největších taháků parafestu byla ukázka zvukové střelby z laserové pistole pro nevidomé, kdy se řídíte pouze sluchem, ostrá střelba ze sportovní vzduchové pušky a sportovních vzduchových pistolí.
Jasným důkazem je 1500 vystřílených diabolek. Jsme moc rádi, že jsme mohli ukázat střelecké disciplíny mnoha návštěvníkům, zejména pak  několika stovkám dětí, které ostravské Trojhalí navštívily.
Za spolupráci velmi děkujeme ostravské společnosti WINGS GROUP s.r.o., Marcelu Žurovcovi a ČSS, který zastupoval jeho viceprezident Ivan Hermel, jenž se na přípravě osobně podílel.